Спеціалісти Юридичної компанії “Столичне юридичне бюро” є кваліфікованими фахівцями у сфері права, які нададуть фізичним та юридичним особам якісні юридичні послуги з будь-яких правових питань, підготують адвокатські (письмові) висновки та нададуть усні роз’яснення і консультації у галузях цивільного, господарського, корпоративного, податкового,  адміністративного,  земельного, трудового, сімейного та спадкового права, права інтелектуальної власності тощо.

Компанія “ Столичне юридичне бюро ” має величезний досвід представництва інтересів своїх клієнтів у цивільному, господарському та адміністративному судах всіх інстанцій, у Верховному Суді України, а також складання заяв (скарг) та підготовки необхідного пакета документів до Європейського Суду з прав людини (Рада Європи, Страсбург, Франція). Компанія також має позитивний досвід представництва інтересів клієнтів у державних органах, на підприємствах, в установах та організаціях, а також у виконавчому провадженні по стягненню заборгованості на підставі виконавчих документів.

 На сторінці “Судові справи” Ви маєте можливість ознайомитись з останніми справами, в яких брав участь адвокат нашої компанії Бершадський Олег Олександрович. Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю №1 2818 /10 від 22.02.2007 року видане Київською міською кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури.

Юристи нашої компанії допоможуть Вам:

- зареєструвати юридичну особу (суб’єкта господарювання) будь-якої організаційно-правової форми та форми власності в Україні;

- отримати юридичну адресу в будь-якому районі міста Києва для новостворюваної чи існуючої юридичної особи;

- отримати ліцензії та дозволи з усіх видів господарської діяльності,  які потребують ліцензування відповідно до законодавства України;

- отримати дозвіл на працевлаштування іноземців в Україні та Посвідки на постійне (тимчасове) прожива́ння.

 -  зареєструвати компанію в Естонії і отримати ВНЖ в Естонії