Останнім часом економіка Естонії успішно розвивалась у напрямку створення ліберальної системи оподаткування з метою максимального залучення іноземних інвестицій. Сьогодні вже багато  зроблено в цьому напрямку і Естонії вдалося за досить короткий час стати країною із  привабливим податковим, банківським, фінансовим законодавством.

            Естонія хоча і не є офшором, натомість, має певні риси, які характерні  офшорам як таким. Це і гнучке  податкове законодавство  і висока швидкість реєстрації компаній.

           Звичайно, Естонія і в подальшому прагнутиме удосконалення своєї економіки, але вже сьогодні створені сприятливі умови для бізнесу, працюють закони, які гарантують захист, відсутність корупції та бюрократії, унікальне податкове законодавство, яке і приваблює багатьох реєструвати свій бізнес в цій країні.

Відкривши бізнес в Естонії, Ви отримуєте безліч можливостей:

Податок на прибуток — 0%!

-          Ви будете сплачувати податок на прибуток лише в разі виплати девідентів;

Існує податок з обороту (аналог ПДВ), але обов’язковим для  компанії він стає  тоді, коли її оборот з початку року буде більшим ніж 16 000 євро.

-          стабільна банківська система, а також можливість отримувати кредити на вигідних умовах;

Ви можете досить просто відкрити банківський рахунок, після реєстрації компанії в Естонії. Зверніть увагу, що в Естонії немає валютного контролю, а відповідно і немає обмежень на зняття коштів з рахунку. Отже, зареєструвавши компанію в Естонії, Ви отримуєте велику кількість пропозицій від естонських банків;

-          подавати звіт можна в електронному вигляді, перебуваючи в цей момент в Україні;

-          на момент реєстрації компанії не обов’язково мати сформований статутний капітал  (не менше 2500 євро), його можна лише задекларувати і формувати протягом наступних 3-х років;

-          зареєструвавши компанію, не обов’язково набирати штат працівників, а таким чином уникнути витрат на його утримання;

-          у Вас з’являється можливість отримання VAT номера (ПДВ);

-          Ви можете оформити транспортний засіб із можливістю тимчасового ввезення його в інші країни;

-          Ви уникаєте подвійного оподаткування, оскільки Естонією підписані угоди про уникнення подвійного оподаткування з 57 країнами світу, в тому числі і з Україною.

Погодьтеся, те що сьогодні пропонує Естонія, є дійсно цікавим для людей, які хочуть створити свій бізнес на території ЄС, оптимізувавши оподаткування своєї майбутньої компанії, отримати бізнес–візу для подорожей в Естонію і інші країни ЄС, з можливістю в майбутньому  отримати ВНЖ в Естонії.

Звертаючись до нашої компанії – СТОЛИЧНЕ ЮРИДИЧНЕ БЮРО, Ви обов’язково отримаєте професійну консультацію наших юристів в усному або письмовому вигляді.

Важливо! Ви можете  дистанційно не тільки зареєструвати компанію  в Естонії, а й  керувати нею з України.

Саме ця тема детально висвітлена нами у  іншій статті