Грамотна та професійна консультація юриста (адвоката) – запорука того, що в майбутньому Ви зробите менше помилок, або взагалі їх уникнете.

Наразі  законодавство України переживає не кращі часи: постійно вносяться зміни до  законів України, підзаконних актів, указів Президента  і т.і. Відстежувати  весь цей процес людині, яка не має юридичної освіти дуже складно, а найчастіше нереально,  і прямо скажемо – ні для чого.  А юристу (адвокату), навпаки, «тримати руку на пульсі», тобто постійно бути в курсі останніх змін у законодавстві просто необхідно.

Дуже часто зіткнувшись з якоюсь складною проблемою, наприклад, реєстрації підприємств, Ви спробуєте вирішити її самотужки: почнете радитися зі знайомими, родичами, можливо хто-небудь і підкаже вирішення Вашої проблеми, але наскільки правильно він це зробить… А тепер уявіть собі ситуацію, що свою проблему Ви все ж такі  не вирішили і тепер необхідно йти до суду і вирішувати її (проблему) вже там. Тепер Ви обов’язково потребуєте консультації фахівця, який і допомагатиме Вам вибудовувати «стратегію» захисту або ж, навпаки, «стратегію» нападу. А можливо всього цього можна було б не допустити і вирішити проблему на стадії її виникнення.

А тепер коротко спробуємо надати Вам декілька порад, що повинен знати і вміти професійний юрист та з яким юристом краще співпрацювати. Перш за все, кваліфікований юрист повинен вміти працювати з великим об’ємом інформації й аналізувати його, заглиблюючись у всі деталі і нюанси. Досвідчений юрист повинен  підказати Вам, що Ваше питання краще не вирішувати радикально, а просто дещо  відкоригувати,  щоб це завдало Вам якнайменшої шкоди.

Звертаємо Вашу увагу, що головне для юриста (адвоката) – не «занурення» у подробиці  стосунків, а – документи, які Ви зможете йому надати для того, щоб він міг їх проаналізувати на предмет їх юридичної правильності і лише тоді сказати Вам своє бачення вирішення проблеми та запропонувати Вам свої варіанти  рішення.

Звертаючись до нашої компанії – СТОЛИЧНЕ ЮРИДИЧНЕ БЮРО, Ви обов’язково отримаєте професійну консультацію наших юристів в усному або письмовому вигляді.