За останні роки в Україні значно спростили державну реєстрацію підприємств. Започатковуючи нове підприємство, ви повинні  чітко розуміти, що це в подальшому може стати вашим сімейним бізнесом. Тому, це питання потребує особливого та кваліфікованого підходу юристів, які вам допоможуть у всіх питаннях  пов’язаних із реєстрацією підприємства.

А, тепер коротко про реєстрацію ТОВ у Києві й Україні. Сьогодні реєстрація підприємств  з організаційно-правовою формою, як  товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ)-є найбільш популярною зокрема в Києві. Товариством  з    обмеженою відповідальністю (ТОВ)- визнається товариство, що має статутний капітал, розділений на частки, розмір яких визначається установчими документами та підлягає сплаті учасниками до закінчення першого року з дня державної реєстрації підприємства, максимальна   кількість   учасників  може досягати 100 осіб. Засновниками якого можуть бути фізичні та юридичні особи, а також нерезиденти, діє на підставі установчих документів Статуту, або модельного статуту, який передбачений також законодавством. Вищим  органом є Загальні  збори Учасників, також створюється виконавчий  орган:  колегіальний – Дирекція, яку  очолює  Генеральний    директор  або  одноособовий Директор, контроль за  діяльністю  Дирекції або Директора здійснюється  Ревізійною  комісією. Товариство створюється і діє на невизначений термін, якщо інше не передбачено Статутом.Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) набуває прав юридичної особи з дня його  державної реєстрації.

Реєстрація підприємств вимагає юридичної точності та професіоналізму – це головні складові при написанні Статуту, виборі певних видів економічної діяльності, відповідної системі оподаткування і підготовці всіх необхідних документів для реєстрації підприємства,  та проходження самої процедури державної реєстрації підприємства на всіх етапах від початку до кінця.Фахівці нашої  Юридичної компанії “Столичне юридичне бюро”  допоможуть вам провести реєстрацію підприємств будь-якої організаційно-правової форми та форми власності, а також внести відповідні зміни в установчі документи юридичних та фізичних осіб-підприємців. Замовивши реєстрацію підприємства саме в нашій компанії, ви зможете заощадити не тільки час, але і гроші.