ПИТАННЯ: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРИ ВИБОРІ ЮРИДИЧНОЇ АДРЕСИ?

ВІДПОВІДЬ: Юридична адреса яку ви обрали при створенні підприємства-це в першу чергу  адреса суб’єкта підприємницької діяльності юридичної особи на дату державної реєстрації, що дає можливість офіційного звернення шляхом листування, та надсилання листів. Вибір юридичної адреси масової реєстрації може призвести до ліквідації підприємства. Я маю на увазі щорічну процедуру  подання  реєстраційної картки за Формою №6 про підтвердження відомостей про юридичну особу, які містяться в єдиному державному реєстрі фізичних та юридичних осіб-підприємців. Якщо ви не підтвердили відомості, то державний реєстратор рекомендованим листом повідомляє вас  про необхідність подання підтвердження юридичної адреси. Якщо ви не отримали листа, це означає тільки те, що ви не знаходитесь за вказаною адресою і працівники пошти відправляють лист реєстратору з позначкою про відсутність такого підприємства за вказаною юридичною адресою. У такому випадку реєстратор вносить запис до єдиного державного реєстру фізичних та юридичних осіб-підприємців про відсутність юридичної особи за місцем знаходження і саме це є підставою для винесення  судового рішення про ліквідацію юридичної особи, про це потрібно знати. Таким чином, саме невчасно підписані договори з працівниками поштових відділень (про  надання послуг зв’язку з доставки пошти) можуть призвести до негативних наслідків. Згідно правил всі рекомендовані листи, які адресовані юридичним особам  видаються  тільки під розпис їх представникам  на підставі довіреності. Отже такий представник від юридичної особи повинен існувати, щоб це не призвело до подібних наслідків.

Враховуючи особистий досвід, можу вам порадити, укладати відповідні  договори оренди (нежитлових приміщень) де фактично юридична особа не буде знаходитись, а Орендодавець забезпечить поштове обслуговування відповідної  юридичної  адреси.

Юридична компанія “Столичне юридичне бюро” підбере для вас юридичну адресу в  Києві, та в Київській області в будь-якому районі (всі юридичні адреси не масової реєстрації), та допоможе вам укласти договір оренди (нежитлових приміщень) з орендодавцем, з поштовим обслуговуванням відповідної  юридичної  адреси, а також зареєструвати юридичну особу за вказаною юридичною адресою.